Skip to content

Firmy pożyczkowe ustalają różny próg pieniężny, jaki są w stanie zaoferować swoim klientom. W dużej mierze zależy to od wielkości firmy, jej możliwości finansowych, a także od tego, na jaką skalę chce działać. Przede wszystkim jednak mało jest obecnie firmy, które udzielają pożyczki online bez weryfikacji. Zwykle po wypełnieniu wniosku, klient proszony jest o wykonanie przelewu na symboliczny grosz z konta bankowego, na które chce otrzymać gotówkę. Zazwyczaj opłata ta jest zwracana na konto, z którego została wykonana, dlatego klient na takiej weryfikacji nic nie traci, a parabank ma pewność, że ma do czynienia z osobą, która podaje własne dane osobowe.

Wysokość pożyczki

Najważniejszą kwestią podczas zaciągania pożyczki online bez weryfikacji czy z weryfikacją jest kwota, jaką możemy uzyskać. Zwykle klient we wniosku wpisuje kwotę, jaką chce uzyskać, i w jakim czasie chce ją spłacić. Większość firm pozabankowych proponuje pożyczki w granicach 100-4000 zł, które należy spłacić w ciągu 30 dni od daty zaciągnięcia zobowiązania. Niektóre firmy pożyczkowe proponują spłatę w ratach. Wtedy są skore pożyczyć nieco więcej, nawet do 25 tysięcy złotych. Proponują wtedy spłatę w okresie nawet do 7 lat, rozłożoną na wygodne raty, ale na pewno nie są to wtedy pożyczki online bez weryfikacji. Klient jest bardzo dokładnie sprawdzany. Jest to już bardzo duża kwota, dlatego parabank musi się zabezpieczyć i dokładnie sprawdzić osobę, której pożyczka pieniądze. Warto podkreślić, że pierwsza pożyczka zaciągana w danej instytucji pozbankowej zwykle jest darmowa. Oznacza to, że nie ponosimy żadnych kosztów dodatkowych. Oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy, co dla wielu osób jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem. W przypadku kolejnych pożyczek u tego samego pośrednika finansowego, warto sprawdzić, jakie są koszty pożyczki online bez weryfikacji. Należy tu zwrócić uwagę na prowizję, a także inne koszty dodatkowe. Czasem może okazać się, że koszty dodatkowe będą zbyt wysokie. Opłaca się wtedy poszukać innej oferty pożyczki online bez weryfikacji.

Wypłata gotówki na konto bankowe

Gdy już przebrniemy przez proces składania wniosku, weryfikacji i zatwierdzania tego, że otrzymaliśmy pieniądze, o jakie ubiegaliśmy się, trzeba czekać na wpłacenie gotówki na nasze konto bankowe. Zwykle pieniądze przelewane są po 20 minutach od zatwierdzenia wniosku, a więc bardzo szybko. Księgowanie następuje w takim czasie, jaki oferuje bank, w jakim jesteśmy. Najszybciej pieniądze trafią na nasze konto, gdy będziemy mieli konto w tym samym banku, co instytucja finansowa, z której usług korzystamy. Wtedy pieniądze trafią na nasze konto w ciągu pary minut od wykonania przelewu. Takie rozwiązanie dla wielu osób jest najbardziej dogodne, szczególnie, jeżeli zależy im na czasie i chcą jak najszybciej pozyskać pieniądze.

Oczywiście musimy pamiętać, że pożyczki online bez weryfikacji są zobowiązaniem finansowym, które należy spłacić w ustalonym z instytucją finansową terminie. Dzięki temu unikniemy dalszych problemów związanych z płaceniem odsetek.