Skip to content

Obecnie pożyczki możemy dostać łatwiej i szybciej niż kiedyś. Zaświadczenia i częste wizyty u pożyczkodawcy w tej chwili są rzadko spotykane. Teraz wszystko załatwiamy w internecie w kilka minut. Wystarczy tylko dobrze poszukać i wszystko odbywa się bez zbędnych formalności. Często zdarza się, że już tego samego dnia na naszym koncie pojawiają się pieniądze.

Pożyczka od ręki – jak to wygląda w praktyce?

Pożyczkę od ręki naprawdę możemy dostać bardzo szybko, a wystarczy do tego urządzenie z dostępem do internetu. Z reguły nie potrzebujemy żadnych dokumentów, poza dowodem osobistym, który jest niezbędny do potwierdzenia naszej tożsamości. Po wejściu na stronę interesującej nas firmy musimy wypełnić odpowiedni formularz podając wszystkie niezbędne dane. Następnie potwierdzamy naszą tożsamość za pomocą aplikacji weryfikacyjnej lub wysyłać symboliczny przelew, zwykle jest to 1 grosz. To uruchamia procedurę podejmowania decyzji. Z reguły trwa to kilka minut i otrzymujemy ją sms-em lub mailem. Jeżeli pożyczkodawca zaakceptuje nasz wniosek, to tego samego dnia wyśle przelew.

Ile można pożyczyć?

Kwoty pożyczek od ręki różnią się między sobą, ale z reguły wahają się między 100 – 5000 złotych. Jednak zdarza się, że firmy mają pewne ograniczenia. Nowi klienci raczej w niewielu przypadkach otrzymają maksymalną kwotę. Zdarza się też, że firma zaproponuje nam niższą kwotę od tej, którą chcemy pożyczyć. Jednak to oni często mogą wziąć pożyczkę za darmo.