Skip to content

Święta to jeden z najważniejszych dni w roku, w którym można spotkać się z dawno niewidzianymi członkami rodziny i zasiąść z nimi przy wspólnym stole. Jednak organizacja tego dnia wymaga sporych nakładów finansowych, pieniędzy, których często z różnych przyczyn nie mamy. Warto więc wziąć na ten cel pożyczkę, która pozwoli kupić wszystko, co jest potrzebne.

Masz niespłacony dług, omijaj banki

Pożyczki gotówkowe są oferowane najczęściej przez banki, ale mogą je tam otrzymać jedynie klienci o nienagannej historii kredytowej i nieujęci w żadnych rejestrach dłużników np. w BIK. Jednak i one mają szansę łatwego zdobycia niezbędnych środków, dzięki instytucjom pozabankowym, oferującym pożyczki bez bik, chwilówki dostępne bez zbędnych formalności.

Gotówka dostępna bez zaświadczeń

Udając się do punktu sprzedaży wybranego pożyczkodawcy, nie trzeba zabierać ze sobą żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, ani innych dokumentów poświadczających brak jakichkolwiek długów. Wystarczy jedynie być osobą pełnoletnią, na stałe zameldowaną w naszym kraju i mieć przy sobie ważny dowód osobisty. Pracownicy firmy chętnie udzielą wszystkich informacji na temat oferowanej pożyczki bez bik, okresie jej spłaty czy oprocentowaniu. Pomogą też wypełnić wniosek i prześlą go do zatwierdzenia, a czas czekania na odpowiedź to kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt minut. Kiedy jest ona pozytywna, to nie pozostaje nam już nic innego, jak wypłacić pieniądze z konta i rzucić się w wir świątecznych przygotowań.